21 Ağustos 2010 Cumartesi

Neredeyim ?

Buralardayım..

İşimle,ailemle,dostlarımla ve İzmirimle bol bol vakit geçiriyorum.

İşimi çok seviyorum herşey yolunda geçen hafta ufak bir parazit oluşmasına rağmen .. :) o parazitten bahsetmicem çünkü parazitin ta kendisine(patronumun kardeşi) blogumdan bahsetmek gibi bi gaflette bulunmuştum.

Bu arada ben de alışverişsever,aylığı alıp ilk günden yiyip ayın sonunu göremeyenlerden oldum çıktım :D(gerçi luzumsuz aldığım hiçbişi yok gayet tutumluyum)


Para kazanmak çok güzel bir duyguymuş maaşımı alır almaz ufak çaplı yatırım yapıyor ve hemen yol ve yemek paramı ayırıp son kuruşuna kadar aldığım gün bitiriyorum.

Yani ayın ortasında biri gel gezmeye gidelim dese yok ben gelemiyorum filan  oluyorum neyse bu alışveriş çılgınlığına bir dur diyecem ama napim bende özeniyorum gardrobumu baştan aşağı yeniliyorum kendi alınterimle :)

Gerçi pek terlediğim söylenemez ama :)


Daha çok eksiğim var(mesela fotoğraf makinesi,saç düzleştirici,ipod gibi herhangi müziksel bir zerzevat gibi) bir yandan da çeyiz yapmam lazım.Önceleri elime geçen bir para oldu mu aldığım,almayı istediğim şey kendimden çok tabak çanak,o bu oluyordu çeyizim için ama artık öle diil öncelik ben;kendimi baştan aşağı yeniliyorum ve bunun keyfini çıkarıyorum şu sıralar.

Çok sevdiğim fakat aileme yük olmamak için önceden  hepsini alamayıp sadece birini alabildiğim yemek dergilerinden artık hepsini alabiliyorum.Aklım takip edemediğim yemek dergilerinde kalmıyor şükür bu bile mutluluk veriyor deli miyim ne;hobin ne? ,yemek dergisi almak kurcalamak,alamayınca üzülüyom essahtan diom bak :D

Hergün blogları takip ediyorum ama ben yazamıyorum ne bilim tembellik ediyorum.


Tembellik demişken ablamın düğün resimlerini hala eklemediğim geldi aklıma şimdi bugün içimden gelmişken bari onları ekleyeyim :)

Bloğum bir nevi foto albümüm  ve bu albüm o resimlerden mahrum kalırsa olmaz :)

4 yorum:

Sena dedi ki...

ablnin dügün resimlerini eklemelisin en kisa zamanda =) merak ettim

ireminsayfasi dedi ki...

:)) çalışmak gibisi varmı istediğin şeyleri almak kendin için yaşamak . bende örgü dergilerinin delisiyim her girdiğim dergi kitap satan yerlerde ilk baktığım yeni sayıları gelmişmi eğer bende olmayan varsa 2-3 dergi birden alıyorum :)

khaos dedi ki...

ne hoş bir yazı..

tebessüm ettim..

:)

Fulya Bozkurt dedi ki...

Teşekkürler Khaos :)